smart Jennifer

smart Jennifer - narożnik z funkcją spania i dwoma  pojemnikiem na pościel(1SWL2RC0/X90K1STP).

Zestaw mebli stworzony z myślą o osobach spragnionych intensywnego wypoczynku z racji swoich gabarytów dla całej rodziny. Wybór narożnika z kolekcji smart Jennifer daje swobodę w projektowaniu własnego salonu. Inteligentne regulowane zagłówki powstały, by zwiększyć komfort wypoczynku. Na wyposażeniu są dwa duże pojemniki na pościel oraz funkcja spania (system rozkładania: "delfin"). Całość postawiona na chromowanych nóżkach sprawia, że narożnik nabiera subtelnej elegancji. 

Tkanina zastosowana w narożniku smart Jennifer to klasyczny, puszysty welur delikatnie połyskujący w słońcu , bez tzw. efektu cieniowania.  Pięknie się prezentuje w kolorze złocistej oliwki.

Funkcjonalność

Funkcja spania z ukrytymi pojemnikami na pościel gwarantuje dodatkową korzyść i wygodę (mechanizm rozkładania typu DELFIN). Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Metalowe nóżki

Zastosowane metalowe nóżki podkreślają unikalny wygląd narożnika smart Jennifer nadając mu wyrazistości.

Tkanina hydrofobowa

Tkanina wyprodukowana w technologii „Cleanaboo” ogranicza wchłanianie wody – każdy rozlany płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. W efekcie minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez poplamienie kawą, sokiem, czy winem. Dzięki temu materiał przez długi czas pozostaje jak nowy. Tkanina posiada również właściwości trudnopalne.

Szczegóły produktu

a - Szerokość
327 cm
b - Głębokość
209 cm
f - Wysokość
81 - 97 cm
d - Powierzchnia spania
124x249 cm
e - Wysokość siedziska
46 cm
c - Głębokość siedziska
54 cm

wymiary

 

Galeria zdjęć