Ortensia XL

vero Ortensia  - narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel (1,5SW/2RC0/X90K/1N0/BS L/P).

Nowoczesny i funkcjonalny narożnik to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują do swojego salonu wypoczynku o wysokiej trwałości i oryginalnym designie. Mebel ten w całości produkowany jest w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też spełnia wszystkie krajowe i europejskiej standardy jakości.

Szerszy wybór wariantów z kolekcji vero Ortensia tj., sofy oraz elementy modułowe pozwalające na dowolną konfigurację narożników znajdą Państwo w najbliższym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy!

Funkcjonalność

Funkcja spania z ukrytym pojemnikiem na pościel gwarantuje dodatkową korzyść i wygodę.

(mechanizm rozkładania typu DELFIN). Narożnik został również, wyposażony w dwa wygodne podłokietniki z funkcją regulacji wysokości.

Tkanina hydrofobowa

Narożnik vero Ortensia jest zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repllent” ogranicza wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny. Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie.

Nowoczesne zagłówki

Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Szczegóły produktu

a - Szerokość
375 cm
b - Głębokość
221 cm
f - Wysokość
95 cm
d - Powierzchnia spania
127 x 331 cm
e - Wysokość siedziska
45 cm
c - Głębokość siedziska
71 cm

wymiary

 

Galeria zdjęć